ua en ru

У зоні АТО зафіксовано кілька перестрілок між бойовиками

11:36 29.10.2015 Чт
3 мин
За даними ІС, зіткнення із застосуванням гранатометів і мінометів сталися в районі Майорська
У зоні АТО зафіксовано кілька перестрілок між бойовиками Фото: бойовики ДНР

Підрозділи російсько-терористичних військ у зоні проведення антитерористичної операції (АТО) вчора, 28 жовтня, неодноразово відкривали вогонь зі стрілецького озброєння і автоматичних гранатометів у бік українських позицій. Про це з посиланням на оперативні дані групи "Інформаційний спротив" повідомив народний депутат України Дмитро Тимчук у Facebook.

Крім того, зафіксовано ряд бойових зіткнень із застосуванням важкого піхотного озброєння між збройними формуваннями на території, підконтрольній бойовикам, у безпосередній близькості до лінії фронту.

"Зокрема, в районі Майорська, а також на схід (між н.п. Гольмовський і Зайцеве) зафіксовано відразу декілька перестрілок між бандформуваннями, в тому числі із застосуванням гранатометів і мінометів", - йдеться в повідомленні.

За даними ІС, терористи продовжують вести наземну розвідку, в тому числі із застосуванням ДРГ, здійснюють інженерне обладнання своїх позицій, також на ряді напрямків відзначається передислокація формувань бойовиків. При цьому на південь від Донецька, в районі Оленівки і Гранітного відзначаються переміщення піхотних підрозділів терористів безпосередньо на передовій і на нейтральній смузі, ведення ними спостереження за опорними пунктами і передньому краєм сил АТО.

Також переміщення піхотних груп бойовиків фіксувалося на схід від Попасної, в районі н.п. Катеринівка, Лозове, на Світлодарському виступі і на приморському напрямку в районі н.п. Гнутове і Павлопіль. На ділянці в районі Широкиного відзначається подальше вдосконалення бойовиками своїх позицій (помічено використання двох одиниць інженерної техніки).
Фіксується неприцільна стрільба зі стрілецького озброєння в районі Старогнатівки і Оріхового, в районі н.п. Піски і Опитне.

"На ряді полігонів і навчальних центрів у "ДНР" (на захід від Єнакієвого, Моспине, на південь від Старобешеве, н.п. Безіменне та Саханка) і "ЛНР"(Лутугино - Лісове, Антрацит, Краснодон) бойовики організували проведення бойового злагодження підрозділів з виконанням бойових стрільб (включаючи стрільби з озброєння ББМ і танків). У районі Зугреса відзначається переміщення на північно-східний напрямок бронетехніки бойовиків (5 танків, 11 одиниць ББМ - в основному БМП-2 і МТ-ЛБ)", - йдеться в повідомленні.

За словами Тимчука, між Кутейникове і Амросієвкою терористи обладнують польовий табір і позиції для артилерії. Відзначається ведення інженерно-саперних робіт, мінування місцевості. У цьому ж районі зафіксовано 3 одиниці 152-мм САУ 2С3 "Акація" та 6 одиниць 122-мм САУ 2С1 "Гвоздика".

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».В течении прошедших суток подразделения российско-террористич...

Posted by Дмитрий Тымчук on 29 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, вчора ДНР заявила про відвід артилерії калібром до 100 мм від лінії зіткнення.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: