Журналісти: серед власників "7 кілометра" немає структур Юрія Іванющенка

В числі засновників найбільшого в Європі ринку "7 кілометр" немає компаній бізнесмена Юрія Іванющенка. Про це йдеться у розслідуванні, проведеному сайтом "Обозреватель".

Допомога в оцінці документів журналістам видання надала юридична група Astapov Lawyers. Мета розслідування - встановити, хто насправді є реальним власником ринку "7 кілометр".

Згідно з інформацією видання, на сьогоднішній день серед засновників ТОВ "Промтоварний ринок" (компанія-власник ринку "7 кілометр") вважаються:

Чернат Ірина Вікторівна - мама одеського депутата Віктора Черната (Добрянського), у якої її рідний син намагався отримати належні їй акції підприємства проти її волі.

ТОВ "Віктор Д" - компанія, що колись належала дружині покійного засновника ринку Валентині Олексіївні, але в подальшому, шляхом підробки документів її онуком-депутатом Віктором Чернатом (Добрянським), перейшла в його ж в управління.

ТОВ "Капітал Фінанс М", засновник компанії - Борис Мельничук.

Кіпрська компанія "Киттеп ЛТД", засновником якої є компанія Staybridge Limited, зареєстрована на Сейшельських островах. Компанія вступила в права власності влітку минулого року згідно з договором купівлі-продажу частки у статутному капіталі.

У матеріалі наголошується, що, згідно з інформацією Мін'юсту, кінцевим бенефіціаром кіпрської компанії є Христина Палала. В інтерв'ю виданню пані Палала підтвердила факт своєї участі в статутному капіталі ТОВ "Промтоварний ринок".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся