Мешканка Флориди одружилася з колесом огляду

Мешканка Сполучених Штатів одружилася з колесом огляду. Мешканка Флориди Лінда Дучарм, що раніше мала романтичні стосунки з літаком і поїздом, у результаті вийшла заміж за місцеве колесо огляду, який вона називає Брюсом. Днями жінка висловила йому клятву вірності.

Мешканка Сполучених Штатів одружилася з колесом огляду. Мешканка Флориди Лінда Дучарм, що раніше мала романтичні стосунки з літаком і поїздом, у результаті вийшла заміж за місцеве колесо огляду, який вона називає Брюсом. Днями жінка висловила йому клятву вірності, повідомляє Daily Mail.

За словами Лінди, вона закохана в колесо Skydiver вже декілька десятиліть, але в їхніх стосунках були зльоти і падіння, Як уточнюють журналісти, заміж за "Брюса" Лінда вийшла ще в минулому році, але оскільки це було із зрозумілих причин не цілком офіційно, цього року вона вирішила повторити церемонію.

"Зв'язую ваші плоть і сталь", - вимовив священнослужитель, що вінчав їх, і прив'язав руку Лінди до блакитної конструкції у підстави колеса. Лінда знайшла священика, що погодився провести церемонію, на Facebook. Підтримати наречену прийшли декілька друзів. Вони випили шампанського за щастя молодожонів.

"У мене виникло дивне відчуття, яке я не могла пояснити, - розповідає Лінда історію свого знайомства з колесом під час карнавалу в 1982 році. - Моє серце забилося, коли я піднялася на його платформу і сіла в кабінку. Я відчувала, що ця поїздка мене повністю захопила".

Раніше жінка закохалася в літак і через це влаштувалася працювати пілотом. Пізніше у неї були інтимні стосунки з поїздом - і вона влаштувалася провідником, щоб стати ближче до локомотива. "Але одного разу нас з поїздом застукали в романтичних обіймах і мене звільнили", - розповіла Лінда журналістам.

Зараз Лінда хоче тільки одного - провести залишок життя разом з полюбленим колесом огляду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся