Жертвами аварії вертольота Саудівської Аравії в Ємені стали 13 людей

НовиниНадзвичайні події    19.04.2017 - 01:37
Фото: жертвами аварії вертольота Саудівської Аравії в Ємені стали 13 людей
Фото: жертвами аварії вертольота Саудівської Аравії в Ємені стали 13 людей

Загиблими були офіцери і військовослужбовці збройних сил Саудівської Аравії

В результаті аварії у Ємені військового вертольота Black Hawk, що належить збройним силам Саудівської Аравії, загинули 13 людей. Про це повідомляє Saudi Press Agency.

Так, загиблими були офіцери і військовослужбовці збройних сил Саудівської Аравії. Причина аварії не повідомляється. Інцидент стався в провінції Маріб на північному сході Ємену. Як заявили саудівські військові, в Ємені вертоліт виконував завдання.

Повідомляється, що вертоліт був збитий. Військове джерело в Саудівській Аравії підтвердило аварію і заявило, що він був помилково збито системою ПРО Арабських Еміратів в Марибе.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ємені розбився вертоліт з військовими Саудівської Аравії, в результаті чого загинули 12 осіб.

Повідомляється, що в провінції Маріб на схід від столиці Ємену Сани розбився вертоліт Black Hawk з саудівськими військовими на борту, в результаті аварії загинули 12 осіб. Причини інциденту з'ясовуються. За словами представника коаліції Ахмеда Ассирі, на даний момент рано коментувати причини катастрофи, яка є однією з найбільш великих інцидентів за участю сил арабської коаліції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top