ua en ru

Жданов закликав українських уболівальників не їхати на ЧС-2018 до РФ

Жданов закликав українських уболівальників не їхати на ЧС-2018 до РФ Фото: Ігор Жданов (РБК-Україна)

Сам заклик українська влада має намір оформити в спільну заяву з МЗС і СБУ

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов закликав уболівальників не їхати на чемпіонат світу з футболу-2018, який відбудеться влітку в Росії. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Прямий".

"Я бачив, наскільки все світове співтовариство було близько до ухвалення цього рішення (бойкоту чемпіонату) два роки тому. Коли почалися судові процеси проти колишнього керівництва ФІФА, зміни, звинувачення в корупції", - сказав Жданов.

Нині ж, за ​​словами міністра, "кампанія" щодо бойкоту змагань із футболу спала.

"Хоча з точки зору наших національних інтересів ми робили все, щоб цей чемпіонат не відбувся в Росії", - продовжив він.

На думку глави Мінмолодьспорту, українським уболівальникам та учасникам АТО не варто їхати в Росію, а сам заклик влада має намір оформити в спільну заяву з МЗС країни і Службою безпеки України (СБУ).

У кінці січня глава МЗС Павло Клімкін заявив, що українська влада веде з федераціями футболу та організаціями футбольних фанатів переговори про можливість бойкоту чемпіонату світу, який відбудеться в РФ у 2018 році.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко висловив свою думку щодо бойкоту Україною чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.