ru ua

Зайцеве обстріляли під час роздачі Червоним Хрестом гумдопомоги мирним жителям

Зайцеве обстріляли під час роздачі Червоним Хрестом гумдопомоги мирним жителям Фото: Червоний Хрест в Україні (ngu.gov.ua.)

Ніхто з військових і мирних жителів не постраждав

Незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл селища Зайцео під час роботи гуманітарної місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ). Про це повідомляє прес-служба 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

"Російські регулярні війська сьогодні грубо порушили режим "тиші" під час роботи гуманітарної місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в непідконтрольнй стороні селища Зайцево, що біля окупованої Горлівки", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що представники української сторони СЦКК домовилися про посилений режим припинення вогню на час надання гуманітарної допомоги мирним жителям окупованій території.

Зайцева знов у вогні

Зайцева знов у вогні. Російські регулярні війська сьогодні грубо порушили режим "ТИША" під час роботи гуманітарної місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) на непідконтрольній стороні селища Зайцева, що під окупованою Горлівкою. Про посилення режим припинення вогню на час надання гуманітарної допомоги мирним мешканцям окупованої території домовились представники української сторони СЦКК. Проте вже в обід регулярні війська країни-окупанта відкрили провокаційний вогонь по будинках мирних мешканців української сторони селища, чим спровокували пожежу. Українських військових, які кинулися тушити вогонь – обстріляли з РПГ. Розуміючи загрозу для життя та здоров'я представників місії МКЧХ вогонь у відповідь українські військові не відкривали. На щастя, втрат серед військових та мирних мешканців вдалось запобігти. Тривають спроби локалізувати пожежу. Своїми діями російські регулярні війська вкотре демонструють зневагу до будь-яких домовленостей та абсолютну байдужість до проблем мирного населення.

Опубліковано Закарпатський Легіон 16 серпня 2017 р.

"Проте вже в обід регулярні війська країни-окупанта відкрили провокаційний вогонь по будинках мирних жителів української сторони селища, чим спровокували пожежу. Українських військових, які кинулися гасити вогонь - обстріляли з РПГ. Розуміючи загрозу для життя і здоров'я представників місії МКЧХ вогонь українські військові не відкривали", - повідомили в ЗСУ.

Також повідомляється, що втрат серед військових і мирних жителів вдалося запобігти.

Станом на 23:00 16 серпня тривали спроби локалізувати пожежу.

"Своїми діями російські регулярні війська черговий раз демонструють нехтування будь-якими домовленостями і абсолютну байдужість до проблем мирного населення", - додали в 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ.

Нагадаємо, бойовики кілька днів інтенсивно обстрілюють позиції ВСУ з важкого озброєння.