Заява Путілова про відставку не дозволила дестабілізувати Херсонську область, - політолог

НовиниПолітика    14.09.2016 - 12:02
Фото: Андрій Путілов
Фото: Андрій Путілов

Швидке вирішення політичної кризи в Херсонській області – в інтересах безпеки країни. Про це сьогодні заявив політолог Андрій Золотарьов, коментуючи поширену інформацію про відставку Андрія Путілова з посади Херсонської облради.

На його думку, Путілов зрозумів, до чого може призвести тривале політичне протистояння в області, що межує з окупованим Кримом.

"Дестабілізація на Херсонщині була б на шкоду всім: і жителям області та країні в цілому. Тому таке важливе значення має добровільна відставка Путілова, не дозволила розвинутися конфлікту", – зазначив Золотарьов.

Політолог підкреслив, що своєю добровільною відставкою екс-глава Херсонської облради Путілов продемонстрував політично відповідальну позицію.

"Думаю, у нього хороші шанси стати впливовим політиком всеукраїнського масштабу: мало хто в нашій країні здатний піти на такий компроміс. Більш популярним видом спорту у наших політиків є боротьба за владу, щоб каменя на камені не залишилося", – заявив він.

Як відомо, сьогодні голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов подав у відставку. Відповідну заяву він розмістив на своїй сторінці в Фейсбук.

On Top