Завтра відбудуться вибори голови Конституційного суду

Завтра відбудуться вибори голови Конституційного суду
Фото: КСУ (РБК-Україна)

Також завтра відбудеться продовження розгляду проекту Регламенту КСУ

Вибори голови Конституційного Суду України пройдуть у вівторок, 23 січня 2018 року. Відповідна повістка дня опублікована на сайті суда.

Спеціальні пленарні засідання Конституційного Суду України: продовження розгляду проекту Регламенту Конституційного Суду України. Вибори голови Конституційного Суду України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 23 грудня конкурсна комісія визначилася з претендентами на посаду судді Конституційного суду України за квотою президента України Петра Порошенка.

Комісія вирішила рекомендувати на посаду судді Конституційного суду України шість осіб. У пріоритетності вказані прізвища кандидатів "за результатами вивчення документів і відомостей, наданих кандидатами, результатами спецперевірки та співбесіди". Зокрема, першим вказаний Сергій Головатий. Також у списку - Василь Лемак, Крусян Анжеліка, Павла Любченко, Сергій Чехович та Оксана Грищук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся