ua en ru

Завершена розробка проекту тимчасового терміналу аеропорту "Харків" до Євро-2012

Завершена розробка проекту тимчасового терміналу міжнародного аеропорту "Харків", що реконструюється в рамках підготовки до Євро-2012. Будівля тимчасового терміналу виконуватиме функцію забезпечення встановленою УЄФА пропускної спроможності аеропорту на час проведення в місті матчів континентальної першості, а також стане невід'ємною частиною аеровокзального комплексу, повідомляє прес-служба групи DCH, що фінансує споруду нових і реконструкцію існуючих пасажирських терміналів аеропорту.

"Ескізний проект тимчасового терміналу вже готовий. За нашим замовленням його розробила компанія, яка проектувала і інші об'єкти міжнародного аеропорту "Харків" до Євро-2012", - повідомив генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012, президент групи DCH Олександр Ярославський.

Тимчасовий термінал аеропорту буде ангаром для зберігання, обслуговування і ремонту літаків. Загальна площа тимчасового терміналу складе 5184 кв. м, 25% займе шоу-рум і 75% - інфраструктура бізнес-авіації. Термінал працюватиме в "реверсному режимі", і його пропускна спроможність складе 1 тис. пасажирів на годину.

DCH - одна з найбільших бізнес-груп України, що має володіє активами різної галузевої приналежності. DCH консолідує велику частину активів групи "УкрСиббанк". Активи DCH представлені промисловими підприємствами, будівельними і девелоперськими компаніями, фінансовими установами та ін. З 2007 р. група реалізує комплексну програму підготовки Харкова до Євро-2012, яка включає реконструкцію низки об'єктів спортивної інфраструктури міста (включаючи стадіон "Металіст") і міжнародного аеропорту "Харків".