Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО до проекту держбюджету на 2019 в частині нацбезпеки

Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО до проекту держбюджету на 2019 в частині нацбезпеки
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо підвищення грошового забезпечення

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО щодо підвищення грошового забезпечення українських воїнів у 2019 році. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

Таким чином, Кабінет міністрів має передбачити у проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі не менше обсягу видатків, передбачених на 2018 рік, у відсотках від валового внутрішнього продукту.

Зазначено, що має бути передбачено збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30 % з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення осіб рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських - у сумі не менше 9 тисяч гривень; військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби - у сумі не менше 10 тисяч гривень.

Інші видатки передбачити з урахуванням зростання номінального валового внутрішнього продукту стосовно попереднього року (10%).

Окрім того, у 2019 році Уряд також має вжити заходів щодо забезпечення першочергового фінансування діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони України за пріоритетними напрямами.

"Серед таких виконання заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, у тому числі крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що до кінця 2018 року влада ухвалить рішення про підвищення мінімальної заробітної плати до майже 4 тис. 200 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся