ru ua

У Запорізькій області викрили мережу інформаторів спецслужб РФ

У Запорізькій області викрили мережу інформаторів спецслужб РФ Фото: вилучене у ході обшуків (ssu.gov.ua)

За вказаним фактом відкрито кримінальну справу

У Запорізькій області співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили мережу інформаторів спецслужб Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

"Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили у Запорізькій області мережу інформаторів, організовану представниками головного управління генштабу збройних сил РФ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, організував злочинну групу, до якої увійшли шість осіб, мешканець Запорізької області, який у 2015 році, перебуваючи на території анексованого Криму, був завербований представниками російських спецслужб.

Російські куратори наказали чоловікові створити розгалужену мережу інформаторів на території Запорізької області, їхнім основним завданням був збір та передача інформації про переміщення української військової техніки у Донецькому напрямку, функціонування блокпостів, розробка та відпрацювання безпечних маршрутів в’їзду на територію Запорізької області з тимчасово окупованих територій.

"Зібрану інформацію агенти передавали своїм кураторам мобільними телефонами та через Інтернет. Оперативники спецслужби затримали організатора мережі за місцем проживання", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у ході обшуків правоохоронці вилучили телефони, комп’ютерну техніку, плани-схеми розташування військових частин та будівель правоохоронних органів, гранату РГД-5, набої, російську символіку та велику кількість військового спорядження.

За вказаним фактом відкрито справу за ст. 111 та 258-3 Кримінального кодексу України.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили на Запоріжжі мережу інформаторів, організовану представниками...

Опубліковано Служба безпеки України 17 травня 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ попередила продаж календарів до ЧС-2018 з Кримом у складі Росії.