У Запорізькій області прокурора затримали на хабарі в 75 тис. гривень

Фото: прокуратура
Фото: прокуратура

Загалом прокурор вимагав від підприємця 175 тис. гривень за не притягнення його до кримінальної відповідальності

У Запорізькій області прокурора затримали на хабарі в 75 тис. гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

"Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань та безпеки спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Запорізькій області викрито начальника відділу однієї з місцевих прокуратур Запорізької області під час одержання неправомірної вигоди", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, прокурор вимагав від підприємця 175 тис. гривень за не притягнення його до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), зняття арешту з врожаю та можливість його зібрати власними силами.

Його було затримано після одержання частини неправомірної вигоди в сумі 75 тис. гривень. Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Миколаєві на хабарі впіймали росіянина, який працює в лісовому господарства.