Запаси газу в Азербайджані складають 2,6 трлн куб. м, - Мадатлі

Вівторок 25 жовтня 2011 16:25

Підтверджені запаси газу в Азербайджані складають 2,6 трлн куб. м. Про це повідомив посол Азейрбайджана в Україні Ейнулла Мадатлі, передає кореспондент РБК-Україна.

"В даний момент ми видобуваємо десь 30 млрд куб. м газу в рік. Одна третина йде на наші внутрішні потреби, дві третини ми зараз продаємо. Оскільки ми відкрили нові газові родовища, вже підтверджені запаси газу в Азербайджані складають 2,6 трлн куб. м. Але наші геологи говорять про те, що цей запас може бути в два рази більшим. Зазвичай всі прогнози наших геологів підтверджуються", - сказав Мадатлі.

Посол нагадав про те, як у 1994 р. перед підписанням "контракту століття" з постачання азербайджанської нафти і газу на західні ринки багато хто почав поширювати чутки про те, що Азербайджан не має в своєму розпорядженні подібних запасів, але з часом це підтвердилося, так що в даному випадку немає підстав не вірити прогнозам азербайджанських геологів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся