Заступник голови ЦВК вимагає дати оцінку суддям, які приймають рішення щодо кандидатів в рамках виборчої кампанії

НовиниВибори 2014    08.10.2014 - 12:31
Заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Жанна Усенко-Чорна звернутися в компетентні органи з проханням дати оцінку суддям, які приймають рішення щодо кандидатів в рамках виборчої кампанії.

Заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Жанна Усенко-Чорна звернутися в компетентні органи з проханням дати оцінку суддям, які приймають рішення щодо кандидатів в рамках виборчої кампанії. Про це Усенко-Чорна заявила сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я планую звернутися в Генеральну прокуратуру, Верховну Раду, вищу раду юстиції, Вищу кваліфікаційну комісію суддів з тим, щоб була дана відповідна оцінка діям суддів. Тому що одна палата приймає одне рішення при одних і тих же умовах, а буквально за стіною інші їх колеги при таких же умовах приймають протилежні рішення", - заявила Усенко-Чорна.

За її словами, подібна практика ВАСУ породжує серйозні проблеми в діяльності ЦВК. Заступник голови ЦВК зазначила, що така суперечлива практика суду дискримінує кандидатів в їх правах.

Відзначимо, раніше заступник голови Цвк Жанна Усенко-Чорна заявила про неправомірність деяких рішень судів щодо реєстрації кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради.

Нагадаємо, позачергові вибори до Верховної Ради України призначені на 26 жовтня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top