Заступник голови КОДА попросив припинити його повноваження на час службової перевірки

НовиниПолітика    12.09.2016 - 10:03
Фото: Ігор Любко
Фото: Ігор Любко

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Ігор Любко заперечує свою провину і попросив припинити його повноваження на час службової перевірки. Про це він заявив сьогодні в ході апаратної наради Київської ОДА.

Зокрема, він заявив про необхідність детального розслідування і службової перевірки щодо інциденту з його затриманням.

"Я не порушував закон і діяв на своїй посаді заступника голови ОДА виключно в рамках законодавства та своїх посадових обов'язків. Мені нічого приховувати. Разом з тим я подав клопотання про створення робочої групи для проведення ретельної і незаангажованої службової перевірки. Щоб вона була неупередженою, прошу на час перевірки припинити мої повноваження на посаді заступника голови Київської обласної державної адміністрації", – зазначив Любко.

Заступник голови ОДА утримався від оцінок свого затримання, пославшись на таємницю слідства. "Я надав необхідні пояснення слідчому. Впевнений, неупереджене розслідування підтвердить мою невинність", – повідомив Любко.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 9 вересня, за підозрою вимагання хабара в Києві затримали заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любка.

On Top