ua en ru

Заступник Коломойського йде на вибори з партією "Відродження"

Екс-заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського Святослав Олійник буде балотуватися в депутати Дніпропетровської обласної ради від партії "Відродження". Про це стало відомо під час партійної конференції "Відродження", що відбулася 22 вересня у Дніпропетровську.

Коментуючи своє рішення, Олійник відзначив важливість компромісного діалогу в суспільстві на противагу роздування внутрішньої ворожнечі.

"Зараз, під час місцевих виборів, я бачу, що радикальна частина суспільства вимагає нових революцій і каже, що нинішня влада не виправдала надії людей. З іншого боку - на вибори йде "Опозиційний блок", у яких немає нічого, окрім прагнення реваншу і бажання повернутися до "корита". "Відродження"- партія, яка змогла утримати лінію компромісного спілкування і об'єднати здорові, творчі сили суспільства", - заявив Олійник.

На його думку, у "Відродженні" - управлінська і політична еліта Дніпропетровської області.

"Тут - інтелектуальний і творчий потенціал нашої області - перші серед аграріїв, промисловців, вчителів, медиків. Тут люди, які перемагають, які виведуть Дніпропетровську область, а потім і країну, з хаосу і руїни на шлях стабільного, поступального розвитку", - підкреслив він.

Як повідомлялося, політична партія "Відродження" на обласній конференції висунула кандидатів в обласну раду і затвердила Програму соціально-економічного розвитку до 2020 року.

Всього політична сила висунула понад 2000 кандидатів у місцеві ради Дніпропетровської області всіх рівнів.