Закон про звільнення від штрафів платників податків, які постраждали від кібератак, набув чинності

НовиниПолітика    26.07.2017 - 13:08
Фото: кібератака (РБК-Україна)
Фото: кібератака (РБК-Україна)

Вчора закон був опублікований у виданні "Голос України"

Законопроект №6684 "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків)", прийнятий Верховною Радою 13 липня 2017 року, набув чинності. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

"26 липня набув чинності закон "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних в результаті несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків", - сказано в повідомленні.

Відзначимо, що вчора закон був опублікований у виданні "Голос України".

Нагадаємо, раніше Рада 257 голосами звільнила від штрафів платників податків, які не подали накладні через кібератаки на Україну, що сталася 27 червня. Від атаки постраждали державні та комерційні установи, а також банківська система. Вірус "NotPetya" атакував комп'ютерну техніку не тільки в Україні, але і в США і Європі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top