Закон про виділення "Нафтогазу" 3,9 млрд грн компенсації різниці між цінами закупівлі та реалізації імпортованого газу набув чинності

В Україні, сьогодні, 11 жовтня набув чинності закон закон № 5308-VI, згідно з яким з бюджету 2012 р. "Нафтогазу" буде виділено 3,9 млрд грн на компенсацію різниці між цінами закупівлі імпортованого газу та вартістю його реалізації суб'єктам господарювання. Текст закону опублікований у виданні "Голос України".

Законом передбачено, що фінансування в 2012 році видатків на компенсацію "Нафтогазу" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, здійснюється за рахунок державного бюджету в порядку, встановленому Кабінетом міністрів. Розпорядником бюджетних коштів за відповідною бюджетною програмою пропонується определітьМіністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Реалізація положень цього закону потребуватиме збільшення видатків загального фонду державного бюджету на фінансування бюджетної програми в сумі 3,9 млрд. грн замість наповнення статутного капіталу "Нафтогазу" облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП) на ту ж суму в 2012 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся