Ув'язнені зможуть користуватися соцмережами за умови контролю листування з боку адміністрації колоній, - ДПтС

П'ятниця 13 червня 2014 13:10

Ув'язнені зможуть користуватися електронною поштою і соціальними мережами за умови контролю листування з боку співробітників виправних установ. Про це в ході онлайн-конференції заявив голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький, передає кореспондент РБК-Україна.

"Що стосується доступу до соцмереж і електронної пошти, то він буде організований таким чином, що відправляти і приймати повідомлення і листи буде можливо тільки після перегляду цих повідомлень співробітниками адміністрації колонії", - заявив Старенький.

Глава пенітенціарної служби зазначив, що відомством розроблений "європейський" проект закону "Про попереднє ув'язнення" та проект правил внутрішнього розпорядку СІЗО.

"ДПтС розробила проект правил внутрішнього розпорядку слідчого ізолятора і проект нового закону про попереднє ув'язнення. Там будуть враховані всі рекомендації європейських установ із захисту прав людини, а також вимоги законодавства України", - заявив Старенький.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся