Заборгованість по зарплаті працівникам "Південмашу" виплачують за рахунок коштів "КБ "Південне"

НовиниПромисловість    17.03.2015 - 14:56

Працівникам дніпропетровського "Південного машинобудівного заводу" почали виплачувати заборгованості по зарплаті. Про це стало повідомила спікер Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова, передає РБК-Україна.

Так, 6 березня працівникам виплатили 12 млн гривень заборгованості, станом на 13 березня на рахунки підприємства надійшло 25,3 млн гривень, 12,8 млн з яких вже видані в якості відшкодування заборгованості по зарплаті. Очікується, що до кінця місяця "Південмаш" отримає ще 53 млн гривень. Відомо, що станом на 1 березня 2015 року загальна заборгованість по зарплатах на підприємстві становила 76,2 млн гривень.

"Всі кошти отримані в якості фінансової допомоги КБ "Південне", - повідомила Кальянова.

Відшкодовувати ці кошти "Південмаш" планує за рахунок виконання замовлень, сума яких повинна скласти 2,5 млрд гривень. На сьогодні укладено контракти на суму 980 млн гривень за програмою компанії Orbital (США) і БК "АЦС" (Бразилія).

Також очікується підписання договорів на постачання обладнання для ДТЕК, які можуть завантажити потужності "Південмашу" на 25%.

Планується виконання оборонного замовлення на виробництво ракетних комплексів "Сапсан", а також виробництво тракторів.

Нагадаємо, борги "Південмашу" станом на 1 січня 2015 року становили близько 640 млн грн, в тому числі по зарплаті, супутніх платежів та соціальних виплат - понад 140 млн грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top