Заборгованість відключених від електропостачання будинків на Осокорках становить 97 тис. грн, - "Київенерго"

Середа 23 січня 2013 19:17

Заборгованість садового товариства "Межозерное", близько 700 приватних будинків якого були відключені від електропостачання на Осокорках, перед ПАТ "Київенерго" за спожиту електроенергію станом на 23 січня 2013 складає 97 тис. грн. Про це РБК-Україна повідомили в "Київенерго". У компанії відзначили, що завчасно і неодноразово повідомляли керівництву товариства про припинення енергопостачання в разі подальшого накопичення боргів.

"Енергопостачання було припинено в грудні 2012 р. Після цього з боку споживача було кілька спроб повторно несанкціоновано підключитися", - відзначили в "Київенерго".

Крім того, ще в лютому 2012 р. фахівці "Київенерго" виявили факт втручання у роботу приладу обліку електроенергії з боку споживача. Цей факт був зафіксований актом порушення, на підставі якого було визначено обсяг недорахованих електроенергії та сума завданих споживачем збитків (216,2 тис. грн). У протягом 2012 р. товариство частково погасило ці збитки, однак на сьогоднішній день невідшкодована сума складає 92,8 тис. грн.

Читайте також: У Києві на Осокорках від електропостачання відключили 700 приватних будинків

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся