Заборгованість Києва за тепло збільшилась до 4,7 млрд гривень

Заборгованість Києва за тепло збільшилась до 4,7 млрд гривень
Фото: "Київенерго" (УНІАН)

Також зросли й борги за опалення та гарячу воду державного бюджету

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 січня 2018 року збільшилась на 784 млн грн і складає до 4,7 млрд грн. Про Це повідомила прес-служба компанії. 

"Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед " Київенерго" мають населення і ЖЕО столиці - 2,6 млрд грн (1,9 млрд грн за опалення, 0,75 млрд грн за гарячу воду) та 795 млн грн відповідно", - йдеться у повідомленні.

Також зросли й борги за опалення та гарячу воду державного бюджету. На 1 січня 2018 р. борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій за теплоенергію досяг 946 млн 400 тис. гривень. Заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, склала 17,6 млн грн.

Найбільш критична ситуація з розрахунками населення та ЖЕО за опалення і гарячу воду в Шевченківському (502,7млн грн) та Деснянському (389,8 млн грн) районах.

"Київенерго" застосовує усі передбачені чинним законодавством методи врегулювання заборгованості за спожиті клієнтами послуги. Зокрема, з боржниками ведеться претензійно-позовна робота. Якщо клієнт не реагує на попередження про заборгованість протягом 3-х місяців, його справа передається до суд", - зазначається у повідомленні.

Боржник також вноситься до Єдиного реєстру боржників, що ускладнює в подальшому оформлення угоди про продаж майна клієнтом-боржником. Також виконавчою служби можуть застосовуватися інші обмеження щодо боржників - наприклад, заборона виїзду за кордон тощо.

"Протягом 2017 р. "Київенерго" подало до суду 3,2 тис. позовів до суду про стягнення заборгованості з клієнтів на загальну суму понад 204 млн 500 тис. грн (з фізичних осіб - 70,8 млн грн, юридичних – 133 млн 7 тис. грн) без урахування інфляції та 3% річної пені.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 грудня 2107 року склала 3,9 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся