За час дії експортних мит на зернові Україна недоотримала 1,5 млрд дол., - експерт

За час дії експортних мит на зернові культури Україна недоотримала 1,5 млрд дол. валютної виручки. Про це в ході круглого столу повідомив заступник генерального директора Української аграрної конфедерації Олександр Ярославський, передає кореспондент РБК-Україна.
"За той час, поки діяли експортні мита на зернові культури, Україна недоотримала близько 1,5 млрд дол. валютної виручки. Що істотним чином може вплинути на курс національної валюти", - заявив Ярославський.
Незважаючи на це обмеження, за його словами, аграрії змогли внести позитивний внесок у сальдо міжнародної торгівлі України.
"За 8 місяців 2010 р. сальдо аграрної продукції склало 2,2 млрд дол., в цьому році за той же період - 3,6 млрд дол.", - сказав Ярославський.
Нагадаємо, негативне сальдо валютних інтервенцій НБУ у вересні 2011 р. перевищила 1,9 млрд дол. Золотовалютні резерви України за цей період скоротилися на 3 млрд дол. - до 35 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся