За здійснення бездозвільної діяльності у 2011-2012 рр. сплачено лише 0,6-0,8% суми розрахованих збитків, - Рахункова палата

Через незадовільний контроль за порушеннями екологічного характеру відшкодування збитків державі не відповідає масштабам завданої навколишньому середовищу шкоди. Так, за здійснення бездозвільної діяльності у 2011-2012 роках сплачено лише 0,6-0,8% від суми розрахованих збитків. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

Колегія Рахункової палати розглянула результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення природоохоронних заходів на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей і дійшла висновку, що державне управління і регулювання у сфері охорони навколишнього середовища у 2011 році та першому півріччі 2012 року здійснювалося у зазначених регіонах на недостатньому рівні, через що негативні тенденції у цій сфері посилилися.

"Нормативно-правові акти, які регулюють питання охорони навколишнього середовища і визначають відповідні повноваження виконавчої влади, недосконалі й неузгоджені. Зокрема, щодо зупинення дії дозвільних документів, відшкодування і стягнення екологічних збитків, посилення відповідальності за порушення природоохоронного законодавства", - сказано у повідомленні прес-служби.

Читайте також: МВС неефективно використало 750 млн грн на надання медичної допомоги, - Рахункова палата

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся