ru ua

За ЛНР відправляються воювати російські зеки, - штаб АТО

За ЛНР відправляються воювати російські зеки, - штаб АТО Джерело фото:Reuters

За так звану "Луганську народну республіку" (ЛНР) відправляються воювати російські зеки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України з посиланням на інформацію штабу антитерористичної операції.

Зокрема, за даними штабу, 25 січня поблизу населеного пункту Санжарівка українські військові взяли в полон механіка-водія танка, громадянина Російської Федерації (житель Краснодарського краю).

За словами бойовика, він, маючи три судимості, був затриманий співробітниками МВС РФ в місті Ростов-на-Дону на місці чергового злочину (викрадення автомобіля). Замість чергового тюремного терміну начальник поліції Ростова-на-Дону запропонував бойовика на місяць відправитися на схід України захищати "русский мир".

У прес-службі також повідомляють, що 22 грудня 2014 року найманець перетнув Державний кордон України і проходив службу" механіком-водієм танка Т-64 в одному з підрозділів "армії ЛНР" в Луганській області.

Як заявив бойовик, 23-25 січня він брав участь у бойових діях проти українських Збройних сил у районі міста Дебальцеве і під час штурму одного з опорних пунктів ЗС України був захоплений українськими військовими.

Він також повідомив, що у складі його підрозділу знаходиться близько 70% громадян Росії, які скасовують собі тюремні терміни вбиваючи українців.

Нагадаємо, за словами Президента України Петра Порошенка, на Донбасі перебуває понад 9 тис. російських військових.