"Ювентус" розібрався з "Лицио" у фіналі Кубка Італії

"Ювентус" розібрався з "Лицио" у фіналі Кубка Італії Фото: "Шахтар" - "Динамо"

Туринський клуб втретє поспіль став володарем трофею

Відбувся фінальний матч за Кубок Італії сезону 2016/17, в якому туринський "Ювентус" в Римі на "Стадіо Олімпіко" розібрався з "Лаціо" з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок на 12 хвилині. Дані Алвеса, який опинився на позиції правого нападника, пробив під штангу. А на 24 хвилині ворота римлян розстріляв Лео Бонуччі.

"Ювентус" виграв Кубок Італії третій раз поспіль. Вминулому році "стара синьйора" у фіналі мінімально обіграла Мілан (1:0), а двома роками раніше переграла свого сьогоднішнього супротивника "Лаціо" (2:1). У загальній складності в активі туринців 11 перемог у національному Кубку.

Що стосується "орлів", то вони в останній раз вигравали Кубок Італії в сезоні 2012/13, коли фіналі здолали "Рому" (1:0). Всього ж на рахунку Лаціо шість перемог у цьому турнірі.

Нагадаємо, фінал Кубка Італії сезону 2016/17 "Ювентус" - "Лаціо", спочатку запланований на 2 червня, був перенесений на 17 травня.