Ювентус - Монако: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Ювентус - Монако: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: "Ювентус" - "Монако"

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку Ліги Європи

"Ювентус" вдома прийме "Монако" в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 1". Букмекери вважають, що перевага на боці туринського клубу.

9 травня, 21:45
Італія, Турин, стадіон "Ювентус Стедіум"

Стартові склади:

"Ювентус": Буффон, К'єлліні, Барцальї, Бонуччі, Алекс Сандро, Дані Алвес, Хедіра, Пьяніч, Манджукіч, Дибала, Ігуаїн.

"Монако": Субашич, Сідібе, Глік, Раджі, Жемерсон, Дірар, Моутінью, Бернарду Сілва, Бакайоко, Мбаппе, Фалькао.

Другий тайм 2:1

90 + 3 хв. Матч завершено! "Ювентус" на своєму полі з рахунком 2: 1 переміг "Монако" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Голи забивали Манджукич, Алвес і Мбаппе!

Вболівальники "Ювентуса" відзначають перемогу.

alt

90 хв. Три хвилини додав четвертий арбітр.

Цікавий факт: Мбаппе забив шостий м'яч у 6 матчах плей-офф і в 18 років став наймолодшим автором гола в півфіналі Ліги чемпіонів.

alt

85 хв. Все, остання заміна на сьогодні. Бардзальї йде, Бенатіа з'являється на полі.

81 хв. У складі "Ювентуса" також готується заміна. Буде логічно, якщо поле покине Ігуаїн, який зараз заведений і ризикує отримати непотрібну картку, яка не дозволить йому зіграти в фіналі.

80 хв. Ігуаїн в положення "поза грою". Аргентинець б'є в падінні через себе з меж штрафного.

78 хв. Остання заміна у Жардіма. Бакайоко йде, Жермен з'являється на полі.

73 хв. Бонуччі отримав жовту картку. Захисник апелює до судді після некрасивого вчинку Глика, який в запалі боротьби наступив на стегно Ігуаїна, і отримав "гірчичник" за розмови.

72 хв. Ігуаїн отримав травму. Дуже грубо зіграв Глик, наступивши шипами на лежачого Ігуаїна.

70 хв. Тактична заміна у "Монако". Сілва йде з поля і його замінить Лемар.

69 хв. ГОООЛ! Все-таки зміг Мбаппе пробити Буффона! Моутінью прострілює з лівого флангу в центр, і Мбаппе, підставляючи ногу, все ж домагається свого. Один м'яч відіграють монегаски.

alt

68 хв. Момент у "Монако"! Мбапе пробив в ближній, але потрапив в ноги Буффона.

59 хв. "Монегаски", схоже, змирилися з приреченістю.

56 хв. Свіжий Куадрадо тут же упускає момент, він занадто забарився з ударом.

55 хв. Заміна у "Ювентуса": Куадрадо вийшов замість Дібали. і відповідь "Монако": Фабіньо замість Менді.

Цікавий факт: Манджукич - п'ятий хорват, який забив гол у півфіналі Ліги чемпіонів. До нього це робили Івіца Оліч, Звонімір Бобан, Дадо Пршо і Роберт Шпехар.

alt

46 хв. Матч відновився, якщо комусь це ще цікаво. Тепер вже "Ювентус" розігрує м'яч з центру. У перерві без замін.

45 + 1 хв. Перший тайм закінчився. 2:0 - "Ювентус" вже в фіналі Ліги чемпіонів.

45 хв. ГОООЛ! "Ювентус" не залишає шансу для "Монако". Алвес забиває!

alt

40 хв. Фалькао грубо сфолив проти К'єлліні і отримав жовту картку.

36 хв. Ігуаїн забиває з положення поза грою.

33 хв. ГОООЛ! "Ювентус" закріплює перевагу. Манджукич забиває!

alt

25 хв. Триває гра без гольових моментів.

22 хв. "Ювентус" створює гольовий момент! Ігуаїн залишається в повній самоті перед воротами Буффона. Аргентинець перекидає м'яч через Субашич, але Глик страхує воротаря. В останній момент поляк вибиває м'яч від порожніх воріт.

17 хв. К'єлліні випереджає Фалькао після подачі Менді з лівого флангу.

17 хв. Дуже невисокий темп зараз в грі, що, звичайно, повністю влаштовує "Ювентус".

14 хв. "Ювентус" перехопив ініціативу і контролює хід зустрічі.

10 хв. Вимушена заміна у "Ювентуса" Схоже, Хедіра пошкодив задню поверхню стегна. Замість нього виходить Маркізіо.

6 хв. Небезпечно! Мбаппе потрапляє в штангу при спробі відправити м'яч у дальній кут. Правда, гол не був би зарахований навіть якщо м'яч опинився б в сітці - арбітр зафіксував офсайд.

3 хв. Як і обіцяв Леонарду Жардім, "Монако" безстрашно грає і з перших хвилин йде вперед.

1 хв. Звучить стартовий свисток! Зустріч стартувала! З центру поля м'яч в гру ввели футболісти "Монако".

- Самі Хедіра відбув дискваліфікацію, і Клаудіо Маркізіо вимушено поступився йому місце в стартовому складі. Андреа Бардзальї знову в основі. Хуан Куадрадо, як і передбачалося, залишився в запасі.

alt

- "Ювентус Стедіум" готується до великого матчу.

alt

- Вболівальники "Ювентуса" з шарфами, виготовленими спеціально до матчу з "Монако".

alt

- "Юве" назвав з 22 футболістів, які зможуть зіграти у матчі проти "Монако". До поєдинку "стара синьйора" підходить без кадрових втрат.

alt

"Ювентус" спробує продовжити безпрограшну серію в домашніх матчах, взяти таким чином верх у третьому двоматчевому протистоянні з "Монако" і вийти у фінал Ліги чемпіонів УЄФА вдруге за три роки.

Перша зустріч на арені "Луї II" завершилася перемогою "Ювентуса", в складі якого два голи забив Гонсало Ігуаїн - 2:0.

Попереднє півфінальне протистояння "Монако" і "Ювентуса" в Лізі чемпіонів датується сезоном 1997/98. Тоді з загальним рахунком 6:4 перемогли туринці, які потім поступилися у фіналі "Реалу". У першому матчі "Ювентуса" Марчелло Ліппі переміг (4:1) у себе на "Делле Альпі". Алессандро Дель П'єро зробив хет-трик (двічі забив з пенальті), а в кінцівці відзначився ще і Зінедін Зідан. "Монако" Жана Тігана взяв реванш у повторній зустрічі - 3:2. Серед авторів забитих м'ячів був Тьєррі Анрі, який в наступному сезоні приєднався до "Ювентусу" на вісім місяців.

Хоч матч і здається досить передбачуваний, але це не означає, що він буде нудний.