Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії

Туринський "Ювентус" дуже впевнено розправився на домашньому стадіоні з "Ромою". Голами у воротах римлян відзначилися Відаль, Бонуччі і Вучиніч.

5 січня, 21:45
Турин, "Ювентус Стедіум"
Ювентус - Рома, 3:0
Гол:
Видаль, 17, Бонуччі, 47, Вичинич, 77 (з пенальті)
Ювентус: Буффон, К'єліні, Бонуччі, Барцальї, Відаль, Асамоа, Погба, Пірло, Ліхтштайнер, Льоренте, Тевес
Рома: Де Санктіс, Сілва, Бенатья, Рібейро, Майкон, Де Россі, Стротман, Тотті, Льяич, Куаси

Без доданого часу Рицоллі матчу завершує.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії88 хв. Барцальи порушив правила на лінії власного штрафного.

87 хв. Рома просто формально тримає м'яч в центрі поля, розуміючи, що їм сьогодні нічого не світить.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії83 хв. Льяича суддя пожалів за дуже грубий фол.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії81 хв. Ще одна заміна - Квальярела вийшов замість Льоренте.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії78 хв. Маркізіо поміняв Відаля.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії77 хв. І Мірко Вучиніч дуже впевнено розписується з пенальті у ворота своєї колишньої команди!

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії76 хв. І ще одне вилучення у Роми! Костам рукою вибив м'яч зі своїх воріт!

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії75 хв. Де Россі дуже грубо зупинив прорив по флангу К'єліні.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії72 хв. Йде Тотті з поля - з'явився Флоренці.

71 хв. Непоганий удар від Андреа Пірло з перспективного штрафного прийшов точно в руки Де Сактиса.

67 хв. Таке відчуття, що Рома в атаці сподівається тільки на вдачу. Як сліпі вони втупляються в оборону Юве.

63 хв. Незрозуміло за рахунок чого Рома може забити хоча б один гол.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії60 хв. І виходить замість нього на поле Вучиніч.

58 хв. Тевес по-королівськи позбувся двох захисників і сильно пробив вище воріт. І попросив заміну аргентинець.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії55 хв. Реагує Гарсія на події на полі. Дестро і Торосідіс замість П'янича і Додо.

51 хв. Не може отямитися Рома. Тримають м'яч в центрі поля і не рухаються.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії47 хв. І тут же подвоює рахунок Юве! Пірло виконав точну подачу зі штрафного і Бонуччі нічого не залишалося, як переправити м'яч у ворота.

47 хв. Пірло несильно пробив здалеку, м'яч відскочив від ніг захисників і відлетів до Льоренте, але іспанець такого не очікував і пробити не зміг.

Другий тайм розпочався

Перерва

45+2 хв. Не вистачає креативу Ромі, щоб створити небезпеку біля воріт Буффона. Ювентус спокійно відбивається від всіх нападок гостей.

43 хв. Асамоа смачно бив низом після подачі зі штрафного - м'яч зупинився в ногах захисників.

40 хв. Льоренте дали пробити з лінії штрафного майданчика - м'яч пройшов у сантиметрах від поперечини.

38 хв. Як же небезпечно прострілював Тевес зі штрафної вздовж воріт. Але ніхто з партнерів до м'яча не встиг.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії37 хв. Наростають пристрасті - Жервіньо поклав на газон Відаля.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії35 хв. А тепер вже К'єліні грубо зіграв проти П'янича.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії33 хв. Тевес сфолив і в добавок почав сперечатися з арбітром.

30 хв. Рома намагається щось придумати. Ювентус надто впевнено тримає оборону, але гості дуже стараються. Але поки моментів немає.

26 хв. Ювентус після забитого гола виглядає більш спокійніше, ніж Рома. Більше впевненості і розуміння в діях ювентіні.

22 хв. Сроотман увійшов у штрафний майданчик і відкотив під удар Тотті, який пробив прямо в голкіпера.

19 хв. Удар Пянича з лінії штрафного прийшов прямо в руки Буффона.

Ювентус - Рома: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Італії17 хв. Ось так! Тевес отримав м'яч в штрафній суперника, притримав у себе і віддав на Відаля, який з близької відстані пробив у ближній кут!

14 хв. Заспокоїлася гра в Турині. Рома більше тримає м'яч, але придумати щось біля воріт Буффона у них не виходить. Ювентус грає дуже щільно, що й становить найбільшу трудність для суперника.

10 хв. П'яніч пробив здалеку - удар у римлянина не вийшов.

7 хв. І тут же ще один момент! Рома втекла в контратаку 4 в 2 і Буффону довелося постаратися, щоб відбити удар з гострого кута від Льяича.

6 хв. Франческо Тотті заробив штрафний поруч з штрафного Юве, але Пьянич пробив прямо в стінку.

2 хв. Під свист вболівальників Рома заволоділа м'ячем і досить повільно перебирається на чужу половину поля.

У Турині все готово. Давайте починати.

Добрий вечір, шановні любителі італійського футболу. Сьогодні ми будемо разом дивитися центральний матч 18-го туру Серії А "Ювентус" - "Рома".

Обидві команди можуть демонструвати неймовірний футбол. Саме тому "Рома" не програвала так довго, і саме тому "Ювентус" зараз випереджає суперника на 5 очок. У команд навіть різниця забитих/пропущених однакова - 28 голів.

При цьому, "Ювентус" забив більше всіх в чемпіонаті - 39 голів. А "Рома" в Італії найменше пропустила - всього 7 голів за 17 турів. Так що, у нас виходить битва кращої атаки проти кращої оборони. При чому, як ми вже зрозуміли, обидві команди вміють робити і те і інше.

У обох команд порожні лазарети. Хіба що у "Роми" лікується Федеріко Бальдзаретті. Але його вже давно замінили у складі бразильцем Додо, який зі своїми обов'язками справляється. Повинен з'явиться в старті Андреа Пірло, який лише нещодавно залікував пошкодження.