Ю.Тимошенко: До 2010 р. вугільна галузь має наблизитися до тих обсягів виробництва, які були продемонстровані у найкращі для галузі роки.

П'ятниця 28 серпня 2009 15:18
Прем"єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що до 2010 р. вугільна галузь має наблизитися до тих обсягів виробництва, які були продемонстровані у найкращі для галузі роки. Про це вона заявила виступаючи перед громадянами шахтарського міста Свердловська Луганської обл. під час відкриття бюсту Герою Соціалістичної праці та Герою України шахтарю Володимиру Мурзенку. Про це повідомляє управління по зв'язках із ЗМІ секретаріату Кабінету міністрів України. "Ми святкуємо День шахтаря констатуючи, що під час кризи ми не втратили галузь, і плануємо, що у 2010 р. ми вийдемо до тих обсягів, які були у 2008 р. – одному з найкращих років, коли видобуток вугілля було збільшено на 3,5 млн т", - зазначила Ю.Тимошенко. Прем"єр-міністр відзначила, що уряд також ухвалив рішення про виділення до кінця поточного року ще 1,6 млрд грн на підтримку галузі, з яких: 1,1 млрд грн – на виплату заробітних плат та дотацій, 400 млн грн для модернізації та переоснащення шахт, 100 млн грн – для термінового введення в дію системи безпеки роботи на шахтах КТАС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся