ru ua

У Ємені під час бомбардування загинули мирні жителі

У Ємені під час бомбардування загинули мирні жителі Фото: зруйнована будівля (twitter.com/TheLens)

Серед них восьмеро дітей

У Ємені щонайменше 11 мирних жителів загинули під час бомбардування у неділю, 19 листопада. Про це повідомляє агентство SABA з посиланням на місцевого чиновника.

Восьмеро дітей та три жінки загинули, коли американські винищувачі здійснили авіаудар у районі Аль-Маслуб у провінції Джафф.

Чиновник засудив збереження Саудівської коаліції і назвав ганебним те, що інші країни мовчки спостерігають за атаками на мирних жителів.

Нагадаємо, 15 листопада міжнародна гуманітарна організація Save the Children повідомила, що в Ємені щодня близько 130 дітей помирають від голоду і хвороб. За оцінкою організації, блокада Ємену, яку продовжують країни коаліції на чолі з Саудівською Аравією, може привести до збільшення кількості жертв серед дітей. Відзначається, з початку 2017 року у країні загинуло понад 50 тис. дітей.

Як відомо, в Ємені з 2014 року йде громадянська війна між повстанцями-хуситами, які контролюють столицю країни і міжнародно визнаним урядом президента Мансура Хаді. Уряд Хаді підтримує Саудівська Аравія, а повстанців - Іран.