ua en ru

Яценюк доручив за 10 днів розслідувати обставини підписання з РФ контрактів по електроенергії

Яценюк доручив за 10 днів розслідувати обставини підписання з РФ контрактів по електроенергії

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив за 10 днів розслідувати обставини підписання державним підприємством "Укрінтеренерго" і російською компанією "Інтер РАО" контактів по електроенергії. Про це він заявив в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна

"Я даю доручення розпочати службове розслідування стосовно чиновників міністерства оборони та керівництва державних компаній за підписання контрактів з Російською Федерацією щодо поставки електроенергії з РФ та постачання електроенергії в АР Крим", - сказав Яценюк.

"Я вимагаю при проведенні розслідування встановити, хто погодив умови контрактів, чому в контракті місце розгляду спорів місто Москва і доповісти уряду протягом 10 днів. Після того, я проінформую парламент і народ України", - сказав він.

Нагадаємо, в кінці 2014 р. ДП "Укрінтеренерго" і "Інтер РАО" підписали контракт на постачання електроенергії з Росії. Контракт набув чинності з 30 грудня 2014 р. В контракті Крим позначений як "Кримський федеральний округ Російської федерації".

Активісти і нардепи пікетують "Укрінтеренерго" з вимогою відставки керівництва, яке підписало договір з РФ.