ru ua

Ярема заявив, що ГПУ розслідує порушення в діяльності нового керівництва МОЗ

Органи прокуратури будуть перевіряти діяльність керівництва міністерств і відомств, зокрема Міністерства охорони здоров'я. Про це заявив генеральний прокурор України Віталій Ярема, відповідаючи на питання журналістів.

Органи прокуратури будуть перевіряти діяльність керівництва міністерств і відомств, зокрема Міністерства охорони здоров'я. Про це заявив генеральний прокурор України Віталій Ярема (на фото), відповідаючи на питання журналістів.

При цьому Ярема уточнив, що особлива увага буде приділятися діяльності нового керівництва.

Генеральний прокурор зазначив, що вважає дуже важливим притягнути до відповідальності осіб, які розкрадають державні кошти. "Треба притягувати до відповідальності тих людей, які зловживають владою, розкрадають бюджет", - уточнив він.

Ярема зазначив, що перевіркам роботи державних органів приділяється підвищена увага.

"Ми реагуємо на всі факти правопорушень, в тому числі і міністерств і відомств. Я знаю, що сьогодні дуже багато нарікань з боку суспільства про залишення старих схем. Вони стосуються не лише МОЗ, а податкової та митниці", - сказав генеральний прокурор.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Олег Мусій фігурує у кримінальному провадженні стосовно розкрадання медикаментів.

Представники низки громадських організацій виступають за відставку Мусія з посади міністра охорони здоров'я, звинувачуючи Мусія в некомпетентності і провал програм із закупівлі ліків для хворих на діабет, ВІЛ-інфікованих, онкохворих та ін. Крім того, громадські активісти заявляють про повне ігнорування проблеми надання медичного забезпечення учасниками АТО.