Янукович затвердив Арбузова, Акімову і Льовочкіна у складі нової групи з підготовки щорічних послань Президента до ВР

Вівторок 24 вересня 2013 12:15

Президент України Віктор Янукович затвердив першого віце -прем'єр міністра Сергія Арбузова, голову Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, і першого заступника глави Адміністрації Президента Ірину Акімову складі робочої групи з підготовки щорічних послань Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України. Про це йдеться у розпорядженні глави держави № 306/2013-рп.

Крім того, до складу групи увійшли радник голови Служби безпеки України Олександр Бєлов, президент Національної академії наук України, директор державної установи "Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України" Валерій Геєць, директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, президент державного навчально -наукового установи " Академія фінансового управління" Тетяна Єфименко, директор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України Мирослав Попович та ін.

Зазначимо, на щорічному посланні Президента будується внутрішня і зовнішня політика України .

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся