ru ua

Янукович доручив провести розслідування загибелі людей на вул. Грушевського в Києві

Президент України Віктор Янукович доручення провести ретельне слідство за фактом загибелі людей під час масових заворушень на вул. Грушевського в Києві.

Президент України Віктор Янукович (на фото) дав доручення провести ретельне слідство за фактом загибелі людей під час масових заворушень на вул. Грушевського в Києві. Про це повідомила прес-служба Президента України.

"Янукович дав доручення правоохоронним органам відповідно до вимог законодавства України провести ретельне слідство за фактом загибелі людей під час масових заворушень", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, сьогодні в 13:45 відбудеться зустріч Януковича з лідерами опозиції Арсенієм Яценюком (ВО "Батьківщина"), Віталій Кличко ("Удар") та Олегом Тягнибоком ВО "Свобода"). Раніше сьогодні Віктор Янукович закликав опозицію сісти за стіл переговорів.

Звернемо увагу, сьогодні Янукович висловив співчуття сім'ям загиблих під час подій на вул. Грушевського у Києві.

Нагадаємо, сьогодні Генпрокуратура підтвердила загибель від вогнепальних поранень двох людей на вул. Грушевського. Так, вранці, о 6:25, невідомий повідомив, що в приміщенні бібліотеки Національної академії наук знаходиться труп чоловіка. При цьому труп спочатку принесли в Будинок профспілок, а потім він був переміщений до приміщення бібліотеки. Крім того, за повідомленням прес-служби ГПУ, близько 9 години ранку, в приміщенні бібліотеки було виявлено тіло ще одного чоловіка з вогнепальними пораненнями. Зараз, правоохоронними органами ретельно розслідуються обставини загибелі цих людей.

Також, сьогодні Янукович заявив, що політичні випробування посилять Україну. Він також зазначив, що саме національна єдність є запорукою утвердження України як вільної європейської держави. Крім того, Янукович впевнений, що 2014 р. також стане роком зміцнення і розвитку місцевого самоврядування.