Янукович доручив підписати меморандум між Кабміном та підприємствами хімпрому до 25 листопада

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру України Миколі Азарову підписати до 25 листопада 2013 р. меморандум про співробітництво між Кабінетом міністрів України та підприємствами хімічної галузі. Про це йдеться в дорученні Президента України за результатами зустрічі з представниками Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації професійних спілок України.

"За участю Федерації професійних спілок України та Союзу хіміків України підписати меморандуму про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та підприємствами хімічної галузі з метою подолання негативних тенденцій у господарській діяльності таких підприємств. Термін - 25 листопада 2013 р.", - йдеться у документі.

Також Президент доручив врахувати пропозицій Федерації професійних спілок України при розгляді та доопрацювання проекту закону України "Про державний бюджет України на 2014 р."

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся