ru ua

Янукович готовий зупиняти радикально налаштованих активістів не тільки "по-хорошому"

Президент України Віктор Янукович наголошує, що для вирішення політичної кризи влада застосовуватиме всі наявні законні методи.

Президент України Віктор Янукович наголошує, що для вирішення політичної кризи влада застосовуватиме всі наявні законні методи. Про це Янукович заявив під час зустрічі з керівниками церков і релігійних організацій, повідомила прес-служба Президента України.

"Я буду робити все для того, щоб зупинити цей конфлікт, щоб зупинити насилля, встановити стабільність. Безумовно, зупинити радикалів. Якщо вдасться по-хорошому, зупинимо по-хорошому, якщо не вдасться, будемо застосовувати всі законні методи, які передбачені законами України. Але це заради людей. Іншого шляху немає", - зауважив Янукович.

Він також підкреслив, що правоохоронці виконують свій обов'язок.

"Коли горять молоді люди, які нічого не роблять, просто стоять, - на це питання також треба давати відповідь. Коли їх б'ють камінням за те, що вони стоять і виконують свій обов'язок, - на це питання також треба давати відповідь. Коли захоплюють державні приміщення і стягують туди зброю нарізну - на ці питання також треба давати відповідь", - зазначив Янукович.

За словами Президента, в першу чергу має бути припинено насилля, кровопролиття.

"Лідери опозиції не впливають сьогодні на ці процеси. Тому що радикали не зупиняються. Вони йдуть далі громити, палити, нищити. Скажіть, чого можна очікувати? Скільки часу можна чекати? Треба зупинити цей процес. Тому на це питання буде відповідь найближчим часом", - підкреслив Янукович.