WADA підтвердило достовірність викладеної хакерами другий частини документів

НовиниСпорт    15.09.2016 - 09:15
WADA
WADA

Достовірність документів, які виклало хакерське угруповання Fancy Bears, підтвердилася

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) підтвердило достовірність документів, які виклало в мережу російське хакерське угруповання Fancy Bears. Про це йдеться в повідомленні на сайті агенства.

"Російські хакери опублікували конфіденційні дані 25 атлетів з восьми країн, вкрадені з системи ADAMS (Anti-Doping Administration and Management System - Система антидопінгового адміністрування та управління - ред.)".

Зазначимо, раніше американське ФБР також заявляло, що угруповання Fancy Bears, яке атакувало сайти Демократичної партії США, нібито пов'язано з російськими урядовими структурами, зокрема, з Головним розвідувальним управлінням.

Як зазначається, у другій частині опублікованих документів наводиться перелік атлетів, які вживали заборонені препарати. У ньому наводяться імена спортсменів із США, Німеччини, Великобританії, Росії, Чехії, Данії, Польщі та Румунії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що WADA звинуватило хакерів з Росії у зломі антидопінгової бази.

Відзначимо, раніше, згідно з отриманою в результаті хакерського злому, інформації, стало відомо, що деякі популярні спортсмени з США, у тому числі сестри Вільямс і гімнастка Симона Байлз, вживали заборонені препарати, на які WADA дало дозвіл.

On Top