Вища рада юстиції звільнила Муравйова з посади заступника голови ВРЮ

НовиниПолітика    23.09.2016 - 14:32
Фото: Вища рада юстиції
Фото: Вища рада юстиції

Повноваження члена ради припиняються у разі звільнення з посади судді

Під час засідання 23 вересня 2016 року Вища рада юстиції розглянула питання про звільнення Олексія Муравйова з посади заступника голови ВРЮ та виключення його зі складу дисциплінарної секції Вищої ради юстиції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що відповідно до закону "Про Вищу раду юстиції" повноваження члена ради припиняються у разі звільнення з посади судді з підстав, передбачених законом "Про судоустрій та статус суддів" (крім виходу судді у відставку). 

"Постановою Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року Муравйова О.В. звільнено з посади судді Вищого адміністративного суду України у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням", - сказано в повідомленні.

Зважаючи на викладене, Вища рада юстиції вирішила звільнити Муравйова з посади заступника голови відомства.

Нагадаємо, раніше голова Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко повідомила, що справа проти члена ВРЮ Павла Гречковського порушена за статтею про спробу шахрайства, а не про хабарництво.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся