ua ru

Вищий адмінсуд допустив Хорошковського на вибори Ради

Вищий адміністративний суд дозволив екс-віце-прем'єру Валерію Хорошковському балотуватися кандидатом у депутати Верховної Ради. Про це у своєму Facebook написав один з позивачів Сергій Лещенко.

Вищий адміністративний суд дозволив екс-віце-прем'єру Валерію Хорошковському (на фото) балотуватися кандидатом у депутати Верховної Ради. Про це у своєму Facebook написав один з позивачів Сергій Лещенко.

"Ми програли Вищий адмінсуд, який допустив Хорошковського на вибори. Коментарів поки немає, тільки відчай", - написав Лещенко.

Нагадаємо, 30 вересня 2014 р. Київський апеляційний адміністративний суд визнав правомірною реєстрацію Центральною виборчою комісією екс-віце-прем'єра Валерія Хорошковського кандидатом у депутати Верховної Ради.

Зокрема, суд відхилив позов кандидатів від партії "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенка, Мустафи Найєма та Світлани Заліщук, які вимагали визнати реєстрацію Хорошковського незаконною на тій підставі, що він тривалий час не проживав на території України.

Хорошковський був відсутній в Україні із 28 грудня 2012 року по 21 вересня 2014 р.

Закон України забороняє реєструвати кандидатами в нардепи людей, які не проживали в Україні більше 5 років. Хорошковський йде за списком партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".