Виконання соціальних ініціатив стане мультиплікатором економічного розвитку, - Янукович

Виконання соціальних ініціатив стане мультиплікатором економічного розвитку України. Про це в ході засідання керівної ради економічних реформ заявив Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розуміємо, що у нас є достатньо досвіду у вирішенні соціальних питань ... Ми фактично запустили мультиплікатор, таких мультиплікаторів багато і це стане мультиплікатором економічного розвитку", - заявив Янукович.

Президент підкреслив, що "Соціальні ініціативи обов'язково будуть підкріплені створенням нових робочих місць, збільшенням заробітної плати і базисом для зростання економіки".

За словами Янукович, обов'язковим є поліпшення інвестиційного клімату, забезпечення економічного зростання і захист національного товаровиробника.

Крім того, Президент України пообіцяв звільнити чиновників, які не впораються із соціальними реформами.

Нагадаємо, 7 березня Президент України Віктор Янукович запропонував чотири напрямки подальшої реалізації соціальної реформи, які необхідно реалізувати для поліпшення якості життя громадян. Серед цих напрямків - іпотечне кредитування, підвищення зайнятості населення, підвищення соціальної допомоги малозабезпеченим, а також повернення громадянам внесків Ощадбанку СРСР.

Зазначимо, 16 квітня Президент підписав закон "Про внесення змін у закон України "Про державний бюджет України на 2012 рік", яким передбачено додаткові видатки загального фонду державного бюджету України (33,3 млрд грн) на реалізацію соціальних ініціатив глави держави.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся