Введення мита на імпорт нафтопродуктів не врятує економіку в цілому, - В.Антонов

Четвер 21 квітня 2011 12:42

Введення мита на імпорт нафтопродуктів не врятує українську економіку в цілому. Таку думку під час онлайн-конференції в РБК-Україна заявив голова наглядової ради ВАТ «Концерн Галнафтогаз», президент «Універсальної інвестиційної групи» Віталій Антонов.
«При такому сценарії ціни підвищаться за всіма складовими більш, ніж на 1 грн. Це, можливо, тимчасово врятує виробників усередині країни, але якщо ціна на нафту скакне до 150 дол, то і мита їх не врятують», - підкреслив В.Антонов.
Він також вважає, що монополізації на ринку нафтопродуктів не буде. «По-перше, у нас адекватне уряд. По-друге, монополізувати можна ринок з якісним продуктом... », - сказав В.Антонов.
Крім того, глава наглядової ради «Концерн Галнафтогаз» особливо відзначив, що ніякого монопольної змови між мережею «ОККО» та ще низкою мереж не було. Нагадаємо, нещодавно Антимонопольний комітет України оштрафував три українські мережі автозаправок на суму 150 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся