Введення європейських норм і стандартів, зняття торгових бар'єрів підвищить привабливість України і створить більш комфортні умови для бізнесу, - Арбузов

Підготовка до підписання Угоди про Асоціацію і початок її імплементації - вирішальний і дуже непростий час для України, в який потрібна підтримка Євросоюзу. Про це заявив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов за результатами зустрічі з єврокомісаром Янушем Левандовські під час візиту до Брюсселя, повідомляє прес-служба першого віце-прем`єра.

«Україна рухається до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Приймаються необхідні закони та рішення уряду. Також Україна вже зараз готується до імплементації Угоди. Це вирішальний і дуже непростий час для нашої країни. У цей відповідальний момент нам потрібна підтримка ЄС», - зазначив він.

За словами першого віце-прем'єра, Україні вдалося зблизити позиції з ЄС з багатьох питань. Він нагадав, що реформаторські кроки уряду були гідно оцінені Світовим банком.

«В останньому рейтингу «Doing Business» Україна піднялася відразу на 28 позицій, зайнявши 112 місце серед 190 країн. За три роки Україна поліпшила свої позиції на 40 пунктів. Подальше поліпшення інвестиційного клімату ми пов'язуємо зі створенням зони вільної торгівлі з ЄС», - сказав перший віце-прем'єр.

Він висловив переконання, що введення європейських норм і стандартів, зняття торгових бар'єрів підвищить привабливість України і створить більш комфортні умови для бізнесу.

Крім того, Сергій Арбузов повідомив єврокомісару, що в даний час український уряд працює над пошуком внутрішніх стимулів для пожвавлення економіки та переорієнтації експорту на нові ринки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся