ru ua

Світовий банк закликав Україну боротися з бідністю

Світовий банк закликав Україну боротися з бідністю Фото: Світовий банк закликав Україну боротися з бідністю (twitter.com)

Також банк відзначив необхідність проведення земельної реформи

Віце-президент Світового банку у регіоні Європи та Центральної Азії Сиріл Мюллер закликав Україну боротися з бідністю. Про це він сказав в ході Міжнародного форуму щодо реформ в Україні, що проходив у Лондоні, повідомляє Урядовий портал.

Як повідомляється, Мюллер також підкреслював необхідність проведення виваженої реформи земельних відносин, а також підвищення соцстандартів і рівня життя громадян.

"Втім, є і ще один виклик - боротьба з бідністю і поліпшення рівня і стандартів життя", - зазначив представник Світового банку.

При цьому Мюллер запевнив представників українського уряду в тому, що Світовий банк поділяє прагнення уряду в питанні модернізації системи соціальної допомоги в Україні.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту про реформування пенсійної системи, який був розроблений Міністерством соціальної політики України за дорученням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.