Світовий банк схвалив виділення Україні кредиту у розмірі 150 млн дол

НовиниЕкономіка    26.08.2011 - 03:47

Рада директорів Світового Банку (СБ) 25 серпня схвалила виділення Україні кредиту у розмірі 150 млн дол. в рамках другого проекту розвитку експорту (EDP-2). Про це говориться в релізі СБ. Ця додаткова позика розширить кредитну лінію в рамках EDP-2 до 2014 р.

"Україні потрібен більш конкурентоспроможний та диверсифікований експорт для підтримки зростання економіки. Цей проект був одним з важливих джерел фінансування для експортерів в умовах кризи. Шляхом надання цього додаткового фінансування ми сподіваємося розширити вплив EDP-2 на довгострокове відновлення економіки", - зауважив Мартін Райзер, директор Світового Банку по регіону України, Білорусії і Молдавії.

EDP-2 був затверджений в 2006 р. і є правонаступником раніше успішного проекту EDP-1 (1996-2003 рр.).

Позичальником і реалізатором основних засобів у рамках проекту залишається Державний експортно-імпортний Банк України ("Укрексімбанк").

45 млн дол. з цієї суми будуть використані "Укрексімбанком" для прямого фінансування своїх клієнтів-експортерів, в той час як 105 млн дол. підуть на кредитування фінансових посередників, що у свою чергу відкривають кредит експортерам.

Кредит виданий "Укрексімбанку" терміном на 30 років, включаючи 6-літній пільговий період.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top