Під час спецоперації в Попасній СБУ затримала 5 бойовиків і виявила схованку з боєприпасами

НовиниНадзвичайні події    14.01.2016 - 13:54
Фото: СБУ затримала 5 бойовиків і виявила схованку з боєприпасами
Фото: СБУ затримала 5 бойовиків і виявила схованку з боєприпасами

Бойовики планували здійснити низку атак проти підрозділів сил АТО

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з Нацгвардією, поліцією, прикордонниками і військовими провели масштабну спецоперацію в Попасній Луганської області для попередження диверсійних актів в місті і виявлення бойовиків незаконних збройних формувань. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Наголошується, що диверсійні групи так званих "Донецькій/Луганській народних республік" (ДНР/ЛНР) планували напередодні святкування Нового року за старим стилем здійснити низку терористичних актів проти підрозділів сил антитерористичної операції, дислокованих в Попасній.

Учасники спецоперації провели співбесіди майже з 500 жителями міста, 60 з яких пройшли поглиблену перевірку. За її результатами правоохоронці затримали п'ятьох осіб, причетних до незаконних збройних формувань бойовиків. Стосовно них проводяться відповідні слідчі дії.

Наголошується, що під час перевірки покинутих промислових об'єктів кінологічним підрозділом було виявлено схованку зі зброєю та боєприпасами. Співробітники спецслужби вилучили зі сховища 11 тротилових шашок, два протитанкових гранатомети, три ручні гранати і запали до них, дві протипіхотні міни та ін

Нагадаємо, в грудні СБУ спільно з поліцією, Нацгвардією і ВСУ провела спецоперацію щодо запобігання теракту на теплових електростанціях у зоні АТО на Донбасі.

"Правоохоронці поспілкувалися майже з п'ятдесятьма жителями цих населених пунктів, які знаходяться неподалік від лінії розмежування. За результатами операції співробітники спецслужби затримали трьох осіб, причетних до діяльності незаконних збройних формувань бойовиків", - йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

On Top