ru ua

Час годинників: найактуальніші циферблати літа

На BaselWorld 2014 компанія Hublot представила Classic Fusion Cathedral Tourbillon Minute Repeater, свою другу модель з двома класичними ускладненнями - турбійоном і хвилинним репетиром. У маскулінний 45-міліметровий корпус з King Gold (18-каратне золото з 5-відсотковим вмістом платини) або титану поміщений калібр HUB 8001 з подвійним кафедральним гонгом і ручним підзаведенням. За роботою механізму можна спостерігати крізь прозору кришку з сапфірового скла.

Час годинників: найактуальніші циферблати літа
Швейцарська мануфактура Vacheron Constantin приготувала подарунок шанувальникам з російської столиці - модель Patrimony Traditionnelle Calibre 2253 Moscow Boutique. Годинник в 44-міліметровому платиновому корпусі з турбійоном, вічним календарем з рівнянням часу і рідкісним ускладненням - покажчиками сходу і заходу сонця в Москві - виготовлені в єдиному екземплярі на честь відкриття нового бутика мануфактури в Берлінському будинку на Петрівці. До них додається пара елегантних запонок з білого золота і оніксу.

Час годинників: найактуальніші циферблати літа

Французький ювелірно-годинний дім Cartier, знаменитий класичними і вечірніми моделями, освоює дайверське напрямок. Доказ - сверхмужественные Calibre de Cartier Diver в 42-міліметровому корпусі із сталі з безелем з ADLC-покриттям, водонепроникні до 300 м. Механізм калібр 1904 MC з запасом ходу до двох діб. Позначки на циферблаті і стрілки покриті складом Super-LumiNova, а гумовий ремінець надійно утримує годинник на зап'ясті.

Час годинників: найактуальніші циферблати літа

Годинник Ingenieur Dual Time від IWC Schaffhausen в 43-міліметровому сталевому корпусі - гідні спадкоємці творіння знаменитого дизайнера Джеральда Дженты. Саме він створив вигляд моделі Ingenieur SL 1976 року з п'ятьма функціональними отворами прямо на кріпленні скла. Отвори на обідку є і у нових Ingenieur з покажчиком місцевого часу будь-якого іншого географічного пункту: стрілка з характерним наконечником відлічує час в іншому часовому поясі на зовнішньому 24-годинному кільці циферблата.

Час годинників: найактуальніші циферблати літа
Женевський часовий будинок Roger Dubuis представив ювелірну новинку - Velvet Haute Joaillerie з автоматичним механізмом RD821 в 36-міліметровому корпусі білого золота. Циферблат і безель прикрашають по 136 діамантів багетній огранювання, а над міткою 12 годин і під міткою 6 годин розміщені сапфіри огранювання «кушон». Слово velvet в назві моделі і шовковий ремінець сапфірового відтінку не залишають сумнівів у тому, що ці годинники стануть ідеальним доповненням до вечірнього плаття.

Час годинників: найактуальніші циферблати літа

Arceau Millefiori від Hermes об'єднують точність ходу годинника з механічним калібром, зібраним у Швейцарії в майстернях La Montre Hermes, і артистичну вишуканість роботи французьких склодувів. Дизайн циферблата натхненний литим прес-пап'є королівської кришталевої мануфактури Saint-Louis, виготовленим в XIX столітті в трудомісткої техніки millefiori (в перекладі з італійської - «тисяча квітів»). У наші дні тонкі пластини кольорового кришталю з квітковим візерунком, як і 200 років тому, створюють вручну кілька майстрів.

Час годинників: найактуальніші циферблати літа