За час АТО загинули більше 150 ветеранів Афганістану

Фото: АТО на Донбасі
Фото: АТО на Донбасі

Ще кілька сотень отримали поранення

За час проведення антитерористичної операції (АТО) загинули  більше 150 ветеранів Афганістану. Про це в ході заходу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заявив народний депутат від "БПП", голова Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану Сергій Куніцин, передає 112 Україна.

"За нашими даними, неточними, понад 150 бійців загинули в АТО, кілька сотень поранено", - заявив Куніцин.

У свою чергу спікер ВРУ Володимир Гройсман подякував ветеранам Афганістану за те, що вони роблять для України.

"У всі складні часи в державі, ми могли розраховувати на воїнів, справжніх патріотів і борців. Навіть сьогодні багато ваших побратимів знаходяться на передовій і захищають нашу державу. Ми ніколи не думали, що це може статися з Україною, що може бути справжня війна з боку РФ. Але сьогодні проявляють воїни знову хоробрість і виконують свій громадянський обов'язок. І під час подій на Майдані воїни теж взяли на себе місію, я пам'ятаю наскільки чітко вони стояли на позиції збереження світу. Тому говорити про те, що держава перед вами в боргу - абсолютно банальна фраза, але це так і є, тому що в той час, коли йде виклик, є ті, хто ховається, а є ті, хто йдуть вперед. Ви саме такі", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що небойові втрати в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) складають більше 1 тис. чоловік.