ВР рекомендують врегулювати прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва без дозволу

НовиниЕкономіка    19.05.2017 - 15:44
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Доопрацьований законопроект рекомендують прийняти в другому читанні

Комітет парламенту з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому доопрацьований законопроект №3696 "Про внесення змін до закону "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт". Про це повідомляє інформаційне управління ВР.

Так, проектом передбачається надати можливість вводити в експлуатацію об’єкти будівництва, що віднесені до незначного класу наслідків (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без наявності дозвільного документа на виконання будівельних робіт, а саме: збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м і господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв. м та збудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, у березні Рада відправила на повторне друге читання законопроект №3696 "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт". Таке рішення підтримали 227 нардепів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада оголосила повторний конкурс на зайняття посад членів Рахункової палати Гройсман сподівається на прийняття Радою пенсійної реформи до кінця цієї сесії
On Top