ВР підтримала закон про держконтроль з безпеки та якості харчових продуктів

НовиниПолітика    18.05.2017 - 12:35
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

За відповідний законопроект проголосував 251 нардеп

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект №0906 "Про державний контроль, який здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпеку і якість харчових продуктів та кормів, здоров'я та благополуччя тварин". Документ підтримав 251 народний депутат України, передає кореспондент РБК-Україна.

Наголошується, що закон розроблено з метою гармонізації законодавства України з регламентом ЄС № 854/2004, № 882/2004, № 669/2009, Директивою Ради ЄС № 97/78 / ЄC, з забезпечення високого рівня захисту здоров'я та інтересів споживачів.

Очікується, що реалізація закону забезпечить зменшення кількості державних контролюючих органів і сприяти веденню бізнесу операторами ринку харчових продуктів, кормів і тварин.

Документ встановлює вимоги до організації державного контролю харчових продуктів, кормів і тварин представниками єдиного контролюючого органу.

У проекті визначені загальні вимоги до здійснення державного контролю, з метою перевірки виконання операторами ринку харчових продуктів, кормів, тварин вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та кормів, здоров'я та благополуччя тварин.

Нагадаємо, Рада сьогодні також підтримала у другому читанні законопроект №4570 "Про внесення змін у закон" Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою"

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін пропонує ввести довічне ув'язнення за злочини проти людяності Рада провалила голосування щодо запровадження санкцій проти Януковича та його чиновників
On Top