ВР планує ввести автоматизовану систему оплати проїзду в транспорті

НовиниПолітика    17.11.2016 - 17:54
Фото: в Україні можуть ввести автоматизовану систему оплати проїзду в транспорті
Фото: в Україні можуть ввести автоматизовану систему оплати проїзду в транспорті

Документ надає повноваження місцевій владі впроваджувати автоматизовані системи

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №4121 про введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. За документ проголосували 227 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Законопроектом пропонується визначити поняття "автоматизована система обліку оплати проїзду" й "електронний квиток".

Документом планується надати повноваження органам місцевого самоврядування впроваджувати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності, самостійно визначати порядок їх функціонування, а також затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.

Також передбачена обов'язковість забезпечення пільгових категорій населення електронними квитками в населених пунктах, де впроваджена автоматизована система обліку оплати проїзду.

Згідно з проектом закону, пасажири зобов'язуються здійснювати реєстрацію проїзних документів у населених пунктах, де запроваджена така система обліку оплати проїзду, за невиконання даного зобов'язання передбачається адміністративна відповідальність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України впроваджує стандарт електронного квитка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся